Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Супертовстий віммельбух

  • 325 грн.

ISBN 978-966-97706-7-7
Автор Абрикос
Возраст 0-1 года, 1-2 года, 2-3 года, 3-5 лет
Издательство Абрикос
Обложка Картон
Формат издания 230х315 мм
Язык издания Украинский
Количество страниц 26

Супертовстий віммельбух

Віммельбух - це книга на сторінках якої ви не знайдете текст, тут діти мають виконувати трохи інші завдання, а саме шукати різноманітних персонажів і певні предмети, які в найдрібніших подробицях зображені на детально проілюстрованих картинках.

Даний великий віммельбух розповідає дитині за допомогою зображень про події в місті. Як відомо в великих містах постійно щось відбувається: зоопарк наповнюють натовп дітей і батьків; на будівельних майданчиках постійно працює різноманітна техніка; аквапарк наповнений неймовірною кількістю відвідувачів; на сусідній вулиці розгорнувся великий ярмарок; на дорогах довжелезні затори і ще багато чого цікавого відбувається в різних частинах міста.

На кожній сторінці книги дитина гарантовано зможе знайти багато всього цікавого і неймовірного. Книга пропонує малюкові знайти певного героя, порахувати кількість деяких предметів або що-небудь запам'ятати. Подібні завдання спрямовані на розвиток у дитини навичок уваги, тренування пам'яті і загальний розвиток світогляду, що робить книгу чудовою розвагою для будь-якого малюка. Чому варто купити книгу «Мій супертовстий Віммельбух»?

«Мій супертовстий Віммельбух» - це книжка, яка не тільки розважить дитину, але і допоможе їй в концентрації уваги, поліпшенні пам'яті, а також покаже яким різноманітним на події може бути життя в місті. Книга виконана з якісного картону, а малюнки на сторінках відрізняються детальністю і яскравістю зображення. Книга гарантує два в одному: розвагу і розвиток.
 

Характеристики
ISBN 978-966-97706-7-7
Автор Абрикос
Возраст 0-1 года, 1-2 года, 2-3 года, 3-5 лет
Издательство Абрикос
Обложка Картон
Формат издания 230х315 мм
Язык издания Украинский
Количество страниц 26
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Новинки