Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Активити

Найкращий розвиваючий набір багаторазових карток пиши та стирай скільки завгодно для дітей від 2х до 5 років включно.В набір входить: 40 двосторонніх багаторазових карток з цікавими та захоплюючими завданнями, за допомогою яких дитина буде: ..
685 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Новорічний вімельбух: Что спрятано в Лапландии?Ищете новогодний подарок? Поздравляем, у вас талант находить нужные предметы! Наверняка ваш ребенок так же в этом хорош. Единственный способ убедиться - взять книгу и отыскать все, что спрятано в Лапланд..
255 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Ти готовий до школи? Математика. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти дитина, що..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумедний вiмельбух про звуки навколо менеГортаючи вімельбух, дитина познайомиться зi звуками, якi можна почути в будинку, на вулицi, в лiсi та зоопарку. Кумеднi ситуацiї, милі герої та яскраві предмети зацiкавлять малюка й допоможуть спершу навчитися..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Пазлы. 2в1+ игра Мемо. Волшебный мир ДиснейРазвивающий детский пазл  2в1 + мемо 30-48 элементов и 24 карточки от известного производителя из Польши Trefl – это сразу два красочных пазла для игр, развивающих логику и мелкую моторику, а также знам..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Обучающие пазлы. 70 элементов "Найди и покажи. Ранчо"С помощью этого пазла из серии Observation ребята смогут побывать на ранчо. Пазлы этой серии - это пазлы виммельбухи, т.е. такие в которых ребенку необходимо не просто собрать картинку, а и найти п..
255 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Пазлы.60 элементов. Боб и Венди. Строитель БобПазл состоит из 60 элементов прочного трехслойного картона.Детям пазлы помогают тренировать наблюдательность, логическое мышление и фантазию.Высокое качество, насыщенность цветов и безопасность при собира..
135 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Пазлы. 100 элементов. История игрушекПазл состоит из 100 элементов прочного трехслойного картона.Детям пазлы помогают тренировать наблюдательность, логическое мышление и фантазию.Высокое качество, насыщенность цветов и безопасность при собирании пазл..
155 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Учимося лічити від 1 до 120KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Учень самостійно виконує ігрові завданн..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Ти готовий до школи? Підготовка до письма. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти ..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга з віконечками. Одиниці вимірювання Наука така цікава штука, що дошкільнята ладні вивчати її без упину! Хочуть стрибати й дивуватися, чому не летять у космос. Бажають схопити ту науку рученятами і зважити на терезах — авжеж, ще й зажадають ..
275 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Каждому ребенку предстоит столкнуться с такой непростой задачкой, как таблица умножения. Как же помочь ребенку выучить таблицу умножения? Уникальное игровое пособие с играми, задачками на умножение и счет, головоломками, лабиринтами из чисел и н..
495 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Вімельбух про день і нічВеликий вімельбух про день і ніч для найменших чомусиків. Малюк зазирне в лiс i дiзнасться, якi тварини активнi вночi, а якi вдень, пройдеться нiчним мiстом i побачить, чим воно iдрiзнясться вiд денного. А ще дитина зможе..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
600 наклеек.Транспорт и другая техника12 яскравих тематичних фонів у музеї, транспорт у місті, техніка на будівництві, спецтехніка, у космосі та ін. більше 600 наліпок, які допоможуть дитині створювати власні картини та познайомлять дитину з різними ..
455 грн.
Подробнее
Ваша дитина полюбляє ліпити? За допомогою матеріалів цього набору, займаючись улюбленим заняттям, вона зможе вивчити цифри та фігури! Тісто для ліплення дозволяє розвивати дрібну моторику рук дитини. А ламіновані картки, на яких можна багаторазово пи..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Показано с 1 по 15 из 285 (всего 19 страниц)