Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Энциклопедии

Як я дорослішаю. Посібник для дівчат. Аніта НайкДорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися?Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до..
265 грн.
Подробнее
 Дорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися?Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як сам..
265 грн.
Подробнее
У каждого ребенка когда-то выпадает первый молочный зуб. Для него это целое событие и повод для гордости. Но в то же время все это немного волнительно и непонятно: почему зуб начал шататься? Почему он выпал? И вырастет ли что-то на его месте? Эта кни..
565 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Ілюстроване видання «80 хитромудрих запитань» стане справжнім подарунком для батьків, які часто не знають, що відповісти на всі «чому?» своєї дитини. Чому небо блакитне? Чому світлячки світяться? Навіщо нам спати? Чому сніг виблискує? Ці та інші запи..
355 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Секреты природыЗнаете ли Вы, куда исчезают бабочки с наступлением холодов? Сколько взмахов крыльями в секунду делает колибри? Кто роет норы - кролики или зайцы? Какая птица самая быстрая и почему?Эта книга расскажет Вам обо всём, что происходит в при..
465 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
«Атлас тварин» ‒ унікальне видання про мешканців нашої планети з авторськими ілюстраціями, що містить безліч пізнавальної інформації. Авторками «Атласу тварин» стали Рейчел Вільямс і Емілі Гокінс. Ця книга присвячена неймовірній здатності тварин вижи..
395 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Це перша книга з серії «Маленькі дослідники», до якої також входять «Світ Тварин», «Транспорт» та «Космічний Світ» Видавництво   представляє читачам «Маленьких Дослідників» – інтерактивну публіцистичну серію для маленьких допитливих всез..
335 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Маленькі дослідники: Комашки.Продовжуємо досліджувати світ разом із юним читачам та серією «Маленькі дослідники». Чергова новинка розповідатиме діткам про комашок: хто вони такі, скільки їх існує, які вони бувають та багато іншого. «Комашки» – це сьо..
335 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Самые первые вопросы и ответы. Откуда берутся детиКак малыш попадает в мамин животик? Кто спрятался в сумке мамы-кенгуру и когда рождаются малыши слонов?Книга ответит на самые интересные вопросы о том, как появляются дети у людей, животных, птиц и ры..
395 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Маленькі дослідники: Підводний світ. Рут МартінМаленькі дослідники вирушають у підводний світ! З цією книгою ваша дитина дізнається безліч цікавих фактів, захованих у віконечках. Нова книжка із інтерактивної серії «Маленькі дослідники» пропонує занур..
335 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Вы этой книге вы найдете ответы на вопросы о науке, ученых и экспериментах. Из чего состоит наш мир? Как возникают ураганы? Почему сахар растворяется, а морской песок - нет? Более 60 окошек - и за каждым из них ты откроешь для себя любопытные факты. ..
465 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книжка має понад 50 віконечок, які на кожній сторінці видання матимуть цікавинки про природні дива планети.Разом із книжкою юні читачі вирушать у захопливі мандри різними порами року й куточками світу, дізнаються, які тварини мешкають у джунглях, як ..
335 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
«Як все пов’язано. Атлас Світу» Томаша Тума розповість дітям геть усе, що вони захочуть знати про нашу планету, її загадки та неймовірні відкриття. Чи не всі географічні таємниці світу зібрали одночасно під однією обкладинкою! Автор цікаво та глибоко..
355 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
"Секреты морей и океанов" - это книга с секретами, в которой вы сможете для себя открыть удивительный подводный мир!   Знаете ли вы, какую часть поверхности нашей планеты покрывают моря и океаны? Где растут мангровые леса и что ск..
425 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
На сторінках цієї книжки читачі знайдуть безліч цікавинок: про тварин-рекордсменів, їхні особливості та незвичайні вміння, про домашніх улюбленців і про диких звірів, які живуть у дуже різних умовах, про живих істот, що населяють найглибші частини ок..
335 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Показано с 1 по 15 из 89 (всего 6 страниц)