Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

KUMON

Кумон: Перші кроки. Нумо складати фігурки!KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах.Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять.Дитина самостійно виконує ігрові з..
195 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон: Перші кроки. Нумо вирізати!KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах.Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять.Дитина самостійно виконує ігрові завдання,..
195 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон: Перші кроки. Нумо малювати!KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завданн..
195 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Учимося додаватиKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з ігровим..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : ЛогікаKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах. Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять. Дитина самостійно справляється з ігровими завдан..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Учимо англійські римиKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з іг..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Лабіринти. ТранспортKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з ігр..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Учимося лічити від 1-30KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Учень самостійно виконує ігрові завдання, я..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Учимося додавати. Прості завданняKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справ..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Учимося відніматиKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з ігрови..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Логіка. Від 5 роківKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з ігро..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Лабіринти. ТвариниKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з ігров..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Відмінності. Від 5 роківKUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завдання,..
235 грн.
Подробнее
Кумон : ВідмінностіKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з ігровими зав..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Учимося розфарбовувати. ЗоопаркKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справля..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Показано с 1 по 15 из 49 (всего 4 страниц)