Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Что почитать

Найкращий тато в світі (Збірка казкових віршів про тата)Видавничий дім «Казково» презентує найкращу збірку віршів про тата, яка подарує СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ всій ВАШІЙ РОДИНІ!Тато – це мужність, тато – це сила! Він кращий друг для доньки і сина! Тато ..
435 грн. 485 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
30 перших віршиківВ цьому ілюстрованому виданні зібрані наймиліші та найдобріші віршики для дітей та їх батьків. Читаючи ці рядки, дивлячись на картинки, ви неодмінно посміхнетесь, відчуєте себе щасливими, наповнитесь ще більшою любов’ю до своїх діте..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Таємниця Дідуся МорозаКАЗКОВА, НОВОРІЧНА ІСТОРІЯ У ВІРШАХ, яка народилася в УКРАЇНІ!Далеко - делако, де правлять диваІ де навіть влітку панує зимаДідусь проживає в казковій хатиніЖиве він один в загадковій країніУ нього є кіт, трохи дивний, пухнастий..
395 грн. 455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Хочу быть как ты!Маленькая Снежинка хочет быть такой же сильной и большой, как мама и папа. Ей просто не терпится стать взрослой и самой расчищать снежные завалы и пускать фонтаны из хобота. Чтобы утешить дочку, папа мамонт решает показать ей, каким ..
455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Новый год и самый лучший папа«Новый год и самый лучший папа» — трогательная история об отношениях папы и его малышей, наполненная волшебством и атмосферой приближающегося Нового года.В медвежьем семействе подготовка к Новому году шла полным ходо..
455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга «Ася и пластиковый мир» расскажет о важности экологических проблем и необходимости (даже обязательности) их решения:Поможет обрести уверенность в себе — даже ребенок поймет, что ему по силам сохранить окружающую средуОбъяснит, как решать на раз..
395 грн. 445 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Не обнимайте меня!Книгу "Не обнимайте меня!" создала всемирно известная художница Джейн Чапмен, которую вы наверняка знаете благодаря ее пушистым персонажам: мишкам из книги "С папой буря не страшна" и "Я люблю тебя всем сердцем" и очаровательным сов..
455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Збірка казок "Улюблені казки"Дітям дуже подобаються казки, адже в них добро завжди перемагає зло, а історії завжди мають щасливий кінець. Ваш малюк доторкнеться до скарбів народної мудрості й разом з казковими героями перенесеться в чарівний світ каз..
495 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Великие композиторы – детям. Волшебная флейта. Вольфганг Амадей МоцартУникальная музыкальная книга "Волшебная флейта" из серии "Великие композиторы - детям" привьет ребенку интерес и любовь к классической музыке, подарит взрослым возможность насладит..
1 590 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Улюблені казки у віршахУ яскраво ілюстрованій книжці — 16 найулюбленіших казок малечі, написаних у легкій поетичній формі. З цією книжкою ви проведете багато приємних хвилин, адже навіть знайомі твори у віршованих рядках стають незвичними, ..
595 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Улюблені казкиУ цій книзі зібрано 9 казок, які вже давно стали класикою дитячої літератури. Для кожного малюка тут знайдеться історія на його вік і смак, адже починається книжка з казок для найменших, а продовжується казками для більш дорослих дошкол..
595 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Санта-Клаус і його ельфиКнига, що стала класичним бестселером у Європі під час різдвяних свят. Кумедна та яскрава історія про Санта Клауса, його помічників та друзів.Де живе Санта-Клаус? Як йому вдається за одну ніч відвідати всіх дітей на Землі? Що ..
395 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Не в капусті й не лелека (Російська )В Оскара та Мії скоро з’явиться братик чи сестричка. І це страшенно цікаво! Як малюк взагалі опиняється в маминому животику? Чи падає йому на голову їжа, коли мама обідає? Чим відрізняються хлопчики від дівчаток? ..
255 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Найкращий подарунок : Не в капусті й не лелека (Українська )В Оскара та Мії скоро з’явиться братик чи сестричка. І це страшенно цікаво! Як малюк взагалі опиняється в маминому животику? Чи падає йому на голову їжа, коли мама обідає? Чим відрізняються ..
255 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Королівство казок : Зимові казки (Українська)Навіть ставши дорослими, усі ми пам’ятаємо, з яким нетерпіннням у дитинстві чекали на настання зими, з ії яскравими пейзажами, незабутніми подіями та святами. Адже всім відомо, що найдивніші дива відбувают..
495 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Показано с 1 по 15 из 443 (всего 30 страниц)