Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Новинки

Багаторазова водна розмальовка. На ферміВ багаторазових водних розмальовках чарівні сторінки: намочіть їх водою, і вони стануть кольоровими, а коли підсохнуть, можна знову малювати скільки завгодно. - вивчаємо тваринок та їх звуки - вивчаєм..
455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Багаторазова водна розмальовка. У лісіВ багаторазових водних розмальовках чарівні сторінки: намочіть їх водою, і вони стануть кольоровими, а коли підсохнуть, можна знову малювати скільки завгодно. - вивчаємо тваринок та їх звуки - вивчаємо ..
485 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Найкращий тато в світі (Збірка казкових віршів про тата)Видавничий дім «Казково» презентує найкращу збірку віршів про тата, яка подарує СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ всій ВАШІЙ РОДИНІ!Тато – це мужність, тато – це сила! Він кращий друг для доньки і сина! Тато ..
435 грн. 485 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
30 перших віршиківВ цьому ілюстрованому виданні зібрані наймиліші та найдобріші віршики для дітей та їх батьків. Читаючи ці рядки, дивлячись на картинки, ви неодмінно посміхнетесь, відчуєте себе щасливими, наповнитесь ще більшою любов’ю до своїх діте..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Вивчаємо кольори, слова, цифриПеред вами найкраща книга для вивчення кольорів, цифр та перших слів від 0 до 4-х років.Її унікальність в тому, що гортаючи сторінку за сторінкою, ваша дитина потрапляє у казковий світ кольорів і знайомиться з навколишні..
665 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Таємниця Дідуся МорозаКАЗКОВА, НОВОРІЧНА ІСТОРІЯ У ВІРШАХ, яка народилася в УКРАЇНІ!Далеко - делако, де правлять диваІ де навіть влітку панує зимаДідусь проживає в казковій хатиніЖиве він один в загадковій країніУ нього є кіт, трохи дивний, пухнастий..
395 грн. 455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Набір багаторазових водних розмальовок (У лісі, На фермі)В багаторазових водних розмальовках чарівні сторінки: намочіть їх водою, і вони стануть кольоровими, а коли підсохнуть, можна знову малювати скільки завгодно. - вивчаємо тваринок та їх зв..
890 грн. 940 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Найкращий розвиваючий набір багаторазових карток пиши та стирай скільки завгодно для дітей від 2х до 5 років включно.В набір входить: 40 двосторонніх багаторазових карток з цікавими та захоплюючими завданнями, за допомогою яких дитина буде: ..
685 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга-гра. Загадки з віконечками: Хто там?Перед вами найкраща перша книга-гра для дітей від народження до 5 років включно.У ній ви знайдете:Секретні віконечка, які розвивають  дрібну моторику пальчиків; Картинки-підказки, які допомагаю..
455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга з віконечками. Я йду на горщик!Перед вами найкраща книга для привчання до горщика! В ній віконечки-секретики, які діти просто обожнюють, та чудові легкі віршики, які обов’язково  сподобаються вашим малюкам. Софійка та Микита подо..
455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір: «Новорічна фея»1. Таємниця Дідуся Мороза  2. Книга з віконечками. Я йду на горщик 3. Багаторазова водна розмальовка «на фермі» 4. Подарункова коробка Додат..
1 290 грн. 1 500 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір: «Золота скринька»1. Таємниця дідуся Мороза  2. Найкращий ТАТО в світі 3. Багаторазова водна розмальовка «у лісі»  4. Подарункова коробка Додаткові под..
1 355 грн. 1 590 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір:«Північне сяйво»1. Водна багаторазова розмальовка «У лісі»  2. Загадки з віконечками «Хто там?»  3. 30 перших віршиків  4. Подарункова коробка Додатков..
995 грн. 1 310 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір:«Чарівний ліс»1. Водна багаторазова розмальовка «У лісі»  2. Таємниця Дідуся Мороза  3.Подарункова коробкаДодаткові подарунки:1. Пряник імбирний 2. Святковий нап..
890 грн. 1 075 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір: «Полярний экспресс»1. Багаторазова водна розмальовка «На фермі» 2. Таємниця Дідуся Мороза 3. Вивчаємо кольори, слова та цифри 4. Подарункова коробка Додаткові п..
1 490 грн. 1 710 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Показано с 1 по 15 из 519 (всего 35 страниц)