Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Учимся с Kazkovo

Навчальний альбом. Я вчуся читати. Склади. Слова. Речення. Оповідання (друга сходинка)В альбом входить понад 200 завдань різних рівнів складності:• Знайди та обведи поєднання приголосної та голосної літер у слові за зразком.Виконуючи ці завданн..
495 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга-тренажер "Я читаю по складах" (перша сходинка)  - це перший найкращий навчальний ігровий тренажер з рухомими елементами, завдяки якому ваша дитина зможе навчитися читати по складах від простих до складних.У ньому ви знайдете наступнi ..
685 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Вивчаємо кольори, слова, цифриПеред вами найкраща книга для вивчення кольорів, цифр та перших слів від 0 до 4-х років.Її унікальність в тому, що гортаючи сторінку за сторінкою, ваша дитина потрапляє у казковий світ кольорів і знайомиться з навколишні..
685 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Найкращий розвиваючий набір багаторазових карток пиши та стирай скільки завгодно для дітей від 2х до 5 років включно.В набір входить: 40 двосторонніх багаторазових карток з цікавими та захоплюючими завданнями, за допомогою яких дитина буде: ..
745 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
ТОП набір "Я вчуся читати по складах" (дві книги)Книга-тренажер "Я читаю по складах" (перша сходинка)  - це перший найкращий навчальний ігровий тренажер з рухомими елементами, завдяки якому ваша дитина зможе навчитися читати по складах ві..
1 085 грн. 1 180 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Цифры. Щенячий Патруль (10 зв. кн. говорящ.)Озвученная книга «Щенячий патруль. Цифры» - отличный развивающий подарок для маленького поклонника мультсериала о щенках-спасателях:- 10 звуковых кнопок- учим цифры до 10- занимательные задания- интересные ..
1 385 грн. 1 850 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Первая английская азбука (30 зв. кн. компакт). 10стр.Озвученная книга «Первая английская азбука» станет прекрасным обучающим подарком для ребёнка:- 30 звуковых кнопок- буквы английского алфавита- крупные буквы- красочные иллюстрации- прописи: учимся ..
1 385 грн. 1 550 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Интерактивная тетрадь. Дроби и проценты с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие бывают дроби, где их используют, как их округлять, складывать и вычитать, что такое проценты и как их переводить. Теперь уч..
595 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Ти готовий до школи? Математика. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти дитина, що..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга з віконечками. Весела лічбаГортаючи сторінки цієї веселої та яскравої книжки-білінгви, малята познайомляться з цифрами від 1 до 5. Зможуть порахувати симпатичних звірят, знайти, хто сховався у віконечках, назвати різні цікаві предмети. Кожна ст..
355 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Интерактивная тетрадь. Единицы измерения с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие единицы измерения существуют (длина, объем, масса, температура и другие) и как их переводить, а также сравнивать объекты м..
595 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Каждому ребенку предстоит столкнуться с такой непростой задачкой, как таблица умножения. Как же помочь ребенку выучить таблицу умножения? Уникальное игровое пособие с играми, задачками на умножение и счет, головоломками, лабиринтами из чисел и н..
595 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Ви тримаєте в руках чудовий Буквар з дотепними вправами, цікавими віршиками, веселими оповідками, що допоможуть вашому дошкільняткові просто й невимушено увійти в захопливий світ читання. На дитину чекає знайомство з буквами та звуками, які вперше бу..
345 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Відмінності. Від 5 роківKUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завдання,..
295 грн.
Подробнее
Книга з віконечками. Одиниці вимірювання Наука така цікава штука, що дошкільнята ладні вивчати її без упину! Хочуть стрибати й дивуватися, чому не летять у космос. Бажають схопити ту науку рученятами і зважити на терезах — авжеж, ще й зажадають ..
355 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Показано с 1 по 15 из 76 (всего 6 страниц)