Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Учимся с Kazkovo

Вивчаємо кольори, слова, цифриПеред вами найкраща книга для вивчення кольорів, цифр та перших слів від 0 до 4-х років.Її унікальність в тому, що гортаючи сторінку за сторінкою, ваша дитина потрапляє у казковий світ кольорів і знайомиться з навколишні..
665 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Найкращий розвиваючий набір багаторазових карток пиши та стирай скільки завгодно для дітей від 2х до 5 років включно.В набір входить: 40 двосторонніх багаторазових карток з цікавими та захоплюючими завданнями, за допомогою яких дитина буде: ..
685 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Цифры. Щенячий Патруль (10 зв. кн. говорящ.)Озвученная книга «Щенячий патруль. Цифры» - отличный развивающий подарок для маленького поклонника мультсериала о щенках-спасателях:- 10 звуковых кнопок- учим цифры до 10- занимательные задания- интересные ..
1 595 грн. 1 850 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Первая английская азбука (30 зв. кн. компакт). 10стр.Озвученная книга «Первая английская азбука» станет прекрасным обучающим подарком для ребёнка:- 30 звуковых кнопок- буквы английского алфавита- крупные буквы- красочные иллюстрации- прописи: учимся ..
1 550 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Ти готовий до школи? Математика. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти дитина, що..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Багаторазові прописи. Цифри та числаНабори містять картки з цифрами і числами, цікавими завданнями, яскравими кумедними ілюстраціями. Ламіноване покриття дозволить тренуватися в написанні цифр і чисел – їх можна багато разів писати і стирати, щоразу ..
345 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Абетка : Українська абетка із завданнямиКнига познайомить малюка з абеткою та допоможе зробити перші кроки у читанні. На кожній сторінці багато предметів на певну літеру, а також завдання для кращого засвоєння абетки. ..
395 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Ти готовий до школи? Підготовка до письма. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти ..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга з віконечками. Одиниці вимірювання Наука така цікава штука, що дошкільнята ладні вивчати її без упину! Хочуть стрибати й дивуватися, чому не летять у космос. Бажають схопити ту науку рученятами і зважити на терезах — авжеж, ще й зажадають ..
275 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Каждому ребенку предстоит столкнуться с такой непростой задачкой, как таблица умножения. Как же помочь ребенку выучить таблицу умножения? Уникальное игровое пособие с играми, задачками на умножение и счет, головоломками, лабиринтами из чисел и н..
495 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Ваша дитина полюбляє ліпити? За допомогою матеріалів цього набору, займаючись улюбленим заняттям, вона зможе вивчити цифри та фігури! Тісто для ліплення дозволяє розвивати дрібну моторику рук дитини. А ламіновані картки, на яких можна багаторазово пи..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Ти готовий до школи? Аплікація. Від 4 роківKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самост..
295 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Кумон : Відмінності. Від 5 роківKUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завдання,..
295 грн.
Подробнее
Интерактивная тетрадь. Единицы измерения с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие единицы измерения существуют (длина, объем, масса, температура и другие) и как их переводить, а также сравнивать объекты м..
495 грн.
Подробнее
Интерактивная тетрадь. Дроби и проценты с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие бывают дроби, где их используют, как их округлять, складывать и вычитать, что такое проценты и как их переводить. Теперь уч..
495 грн.
Подробнее
Показано с 1 по 15 из 72 (всего 5 страниц)