Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Стихи

Найкращий тато в світі (Збірка казкових віршів про тата)Видавничий дім «Казково» презентує найкращу збірку віршів про тата, яка подарує СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ всій ВАШІЙ РОДИНІ!Тато – це мужність, тато – це сила! Він кращий друг для доньки і сина! Тато ..
485 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга з віконечками. Я йду на горщик!Перед вами найкраща книга для привчання до горщика! В ній віконечки-секретики, які діти просто обожнюють, та чудові легкі віршики, які обов’язково  сподобаються вашим малюкам. Софійка та Микита подо..
485 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
30 перших віршиківВ цьому ілюстрованому виданні зібрані наймиліші та найдобріші віршики для дітей та їх батьків. Читаючи ці рядки, дивлячись на картинки, ви неодмінно посміхнетесь, відчуєте себе щасливими, наповнитесь ще більшою любов’ю до своїх діте..
235 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Таємниця Дідуся МорозаКАЗКОВА, НОВОРІЧНА ІСТОРІЯ У ВІРШАХ, яка народилася в УКРАЇНІ!Далеко - делако, де правлять диваІ де навіть влітку панує зимаДідусь проживає в казковій хатиніЖиве він один в загадковій країніУ нього є кіт, трохи дивний, пухнастий..
395 грн. 455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Книга-гра. Загадки з віконечками: Хто там?Перед вами найкраща перша книга-гра для дітей від народження до 5 років включно.У ній ви знайдете:Секретні віконечка, які розвивають  дрібну моторику пальчиків; Картинки-підказки, які допомагаю..
485 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
ТОП ПЕРШИХ НАЙКРАЩИХ КНИГ ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО 5 років:1. Вивчаємо кольори, слова та цифри 665 грн2. Книга-гра з загадками у віршах «Хто там?» 455 грн3. 30 перших віршиків 235 грн(також можна придбати ці книжечки окремо)Рекомендований вік: 0-1-2-3-4-5Ви..
1 345 грн. 1 405 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Рухомі картинки : Диво-зоопаркЦя яскрава книжка великого формату — чудовий подарунок для малюка. Адже в ній є 5 незвичайних 3D картинок. Тварини на них оживають! Слон хитає головою, гордий павич розпускає шикарний хвіст, а черепаха обережно виглядає ..
355 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Чуковский К. Большая книга стихов и сказокВаш ребёнок только начинает знакомиться с прекрасным миром детской литературы и вы не знаете с чего же начать? Не может быть никаких сомнений – конечно, с произведений самого детского, самого любимого писател..
965 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Рухомі картинки : Диво-джунгліЦя яскрава книжка — чудовий подарунок малюкові. Адже в ній є 5 незвичайних 3D картинок. Тварини на них оживають! Лінивець гойдається на гілці, бегемот розкриває свою пащу, а гордий гриф шугає в небі, махаючи крилами. Пог..
355 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Забавлянки-колисанки : Спатоньки час!Колискові — це матусині обійми, теплий голос і любов. Що робити, якщо сон малюка десь затримався, та й у дрімоти виявилися зовсім ін ші плани? Авжеж, заспівати колисанку. Тому ця книжка стане вам у пригоді. У ній ..
165 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
600 наклеек Времена ГодаЯркая, красочная книга с наклейками "Времена года", благодаря которой ваш ребенок будет создавать свою картинку, знакомясь с временами года и развивть фантазию.Всего в книге 12 фонов с месяцами, более 600 красочных наклеек и 1..
455 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Про зверей и про зверят...Все зверюшки очень любят поиграть, поскакать, и пошалить. А еще – приласкаться к родителям. Все-все – и коалы, и панды, и дикобразы, и зебры, и даже гориллы с носорогами! Об этом малышам рассказывают смешные и трогательные с..
645 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Забавлянки-колисанки : ЗасиналочкиКолискові — це матусині обійми, теплий голос і любов. Що робити, якщо сон малюка десь затримався, та й у дрімоти виявилися зовсім ін ші плани? Авжеж, заспівати колисанку. Тому ця книжка стане вам у пригоді. У ній зіб..
165 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Большая книга стихов и сказок. УсачёвВ книгу вошли стихи и сказки популярного писателя и поэта – Андрея Усачёва. Его произведения познавательные, остроумные и очень-очень весёлые. Их с удовольствием читают взрослые и дети. Книга станет прекрасным под..
985 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Смеётся солнце в облаках!Высоко в облаках светит ласковое солнышко! Сверху ему все видно: и смешную хрюшку, и колючего ежика, и малышей пони, и даже осьминога и медузу. Обо всем самом смешном и интересном расскажет солнышко малышам! Ничего не утаит! ..
645 грн.
ВИДЕООБЗОР Подробнее
Показано с 1 по 15 из 96 (всего 7 страниц)