Любов до книжок починається з KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Вчимося з Kazkovo

Навчальний альбом. Я вчуся читати. Склади. Слова. Речення. Оповідання (друга сходинка)В альбом входить понад 200 завдань різних рівнів складності:• Знайди та обведи поєднання приголосної та голосної літер у слові за зразком.Виконуючи ці завдання..
495 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга-тренажер "Я читаю по складах" (перша сходинка)  - це перший найкращий навчальний ігровий тренажер з рухомими елементами, завдяки якому ваша дитина зможе навчитися читати по складах від простих до складних.У ньому ви знайдете наступнi ..
685 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Вивчаємо кольори, слова, цифриПеред вами найкраща книга для вивчення кольорів, цифр та перших слів від 0 до 4-х років.Її унікальність в тому, що гортаючи сторінку за сторінкою, ваша дитина потрапляє у казковий світ кольорів і знайомиться з навколишні..
685 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Найкращий розвиваючий набір багаторазових карток пиши та стирай скільки завгодно для дітей від 2х до 5 років включно.В набір входить: 40 двосторонніх багаторазових карток з цікавими та захоплюючими завданнями, за допомогою яких дитина буде: ..
745 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга російською мовою.Розпродаж залишків.Озвучена книга «Щенячий патруль. Цифри» - чудовий подарунок для маленького шанувальника мультсеріалу про цуценят-рятувальників:- 10 звукових кнопок- вчимо цифри до 10- цікаві завдання- прописи: у книзі можна..
1850 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
ТОП набір "Я вчуся читати по складах" (дві книги)Книга-тренажер "Я читаю по складах" (перша сходинка)  - це перший найкращий навчальний ігровий тренажер з рухомими елементами, завдяки якому ваша дитина зможе навчитися читати по складах від ..
1085 грн. 1180 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Первая английская азбука (30 зв. кн. компакт). 10стр.Озвученная книга «Первая английская азбука» станет прекрасным обучающим подарком для ребёнка:- 30 звуковых кнопок- буквы английского алфавита- крупные буквы- красочные иллюстрации- прописи: учимся ..
1550 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Кумон : Ти готовий до школи? Математика. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах.Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти дитина, що ..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Интерактивная тетрадь. Дроби и проценты с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие бывают дроби, где их используют, как их округлять, складывать и вычитать, что такое проценты и как их переводить. Теперь уч..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Абетка : Українська абетка із завданнямиКнига познайомить малюка з абеткою та допоможе зробити перші кроки у читанні.На кожній сторінці багато предметів на певну літеру, а також завдання для кращого засвоєння абетки...
395 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Кумон : Ти готовий до школи? Підготовка до письма. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти ..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Интерактивная тетрадь. Единицы измерения с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие единицы измерения существуют (длина, объем, масса, температура и другие) и как их переводить, а также сравнивать объекты м..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Каждому ребенку предстоит столкнуться с такой непростой задачкой, как таблица умножения. Как же помочь ребенку выучить таблицу умножения? Уникальное игровое пособие с играми, задачками на умножение и счет, головоломками, лабиринтами из чисел и н..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Підготовка до школиДо книги увійшли мовні й математичні ігри, цікаві завдання з логіки, вивчення англійської, хитрі загадки… Чимало корисних вправ, що сприятимуть усебічній підготовці вашої дитини до занять у школі...
545 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Кумон : Ти готовий до школи? Аплікація. Від 4 роківKUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самост..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Показано з 1 по 15 із 76 (6 сторінок)