Любов до книжок починається з KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Вірші

Найкращий тато в світі (Збірка казкових віршів про тата)Видавничий дім «Казково» презентує найкращу збірку віршів про тата, яка подарує СВЯТКОВИЙ НАСТРІЙ всій ВАШІЙ РОДИНІ!Тато – це мужність, тато – це сила!Він кращий друг для доньки і сина!Тато – це..
485 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга-гра. Загадки з віконечками: Хто там? (нова обкладинка)Перед вами найкраща перша книга-гра для дітей від народження до 5 років включно.У ній ви знайдете:Секретні віконечка, які розвивають  дрібну моторику пальчиків; Картинки-підка..
485 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга з віконечками. Я йду на горщик!Перед вами найкраща книга для привчання до горщика! В ній віконечки-секретики, які діти просто обожнюють, та чудові легкі віршики, які обов’язково  сподобаються вашим малюкам. Софійка та Микита подо..
485 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Таємниця Дідуся МорозаКАЗКОВА, НОВОРІЧНА ІСТОРІЯ У ВІРШАХ, яка народилася в УКРАЇНІ!Далеко - делако, де правлять диваІ де навіть влітку панує зимаДідусь проживає в казковій хатиніЖиве він один в загадковій країніУ нього є кіт, трохи дивний, пухнастий..
395 грн. 455 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
30 перших віршиківВ цьому ілюстрованому виданні зібрані наймиліші та найдобріші віршики для дітей та їх батьків. Читаючи ці рядки, дивлячись на картинки, ви неодмінно посміхнетесь, відчуєте себе щасливими, наповнитесь ще більшою любов’ю до своїх діте..
235 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга-гра. Загадки з віконечками: Хто там?Перед вами найкраща перша книга-гра для дітей від народження до 5 років включно.У ній ви знайдете:Секретні віконечка, які розвивають  дрібну моторику пальчиків; Картинки-підказки, які допомагаю..
485 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
ТОП ПЕРШИХ НАЙКРАЩИХ КНИГ ВІД НАРОДЖЕННЯ ДО 5 років:1. Вивчаємо кольори, слова та цифри 665 грн2. Книга-гра з загадками у віршах «Хто там?» 455 грн3. 30 перших віршиків 235 грн(також можна придбати ці книжечки окремо)Рекомендований вік: 0-1-2-3-4-5Ви..
1290 грн. 1405 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Я от мамы ни на шаг!Мама -это целый мир. Мир любви, тепла и заботы! Это самый близкий человек и лучший в мире друг. С мамой можно отправиться в лес и найти в траве живого ужика, испечь вкуснейший торт и устроить весёлую уборку, вместе спастись от инд..
585 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Маленькие сказки большого лесаКнига російсько мовоюКого тільки не зустрінеш у великому казковому лісі!Там на деревах, у кущах, на галявинах мешкають різні лісові жителі! І часом з ними трапляються дуже кумедні історії.А бабуся Ласка знає всі ці істор..
585 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Смеётся солнце в облаках!Высоко в облаках светит ласковое солнышко! Сверху ему все видно: и смешную хрюшку, и колючего ежика, и малышей пони, и даже осьминога и медузу. Обо всем самом смешном и интересном расскажет солнышко малышам! Ничего не утаит! ..
645 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга російською мовоюУ країні чарівних снів постійно відбуваються дива: тут можна попити чай із Дідом Морозом, прогулятися під водою без аквалангу і піддивитися, які сни бачать у північну годину гребінець, трамвай, подушка, стіл... Ти здогадуєшся, щ..
585 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Сколько лучиков у солнца?Залишки російського видавництва.У цій сонячній книжці – веселі та радісні вірші про літо, веселку, хмари, квіти, пташок та метеликів.Давайте разом радіти літу – будь-якої пори року!..
645 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Музыкальная книга "Азбука в стихах" Агнии Барто поможет малышам выучить алфавит. Если нажимать на каждую букву, можно услышать стишок про нее, а под кнопками с буквами находятся 3 кнопки с песенками ("Лошадка", "Мишка", "Слон"). Книгу можно не только..
1950 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Мамы учат малышейВсе мамы очень любят своих малышей. А еще они учат их всему на свете! Как же они это делают? Что они говорят своим любимым деткам? И что отвечают детки своим мамам? Забавные и нежные стихи Сергея Еремеева поведают маленьким читателям..
645 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Лохматое счастьеМногие дети мечтают о самом настоящем лохматом счастье, которое умеет гавкать или мяукать, вилять хвостом, будить поутру и, конечно, шалить. О котёнке или щеночке! Специально для таких детей Елена Степанова и сочинила целую книжку, по..
585 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Показано з 1 по 15 із 107 (8 сторінок)