Любовь к книгам начинается с KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Кумон: Перші кроки. Нумо клеїти!

  • 195 грн.

ISBN 978-617-09-3707-0
Автор Тору Кумон
Возраст 2-3 года
Издательство Ранок
Обложка Мягкая
Формат издания 147х210 мм
Язык издания Украинский
Количество страниц 80
Серия KUMON

KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Учень самостійно виконує ігрові завдання, які поступово ускладнюються.

Чого ця книга навчить дитину?

1. Розвиток дрібної моторики

Пальчики вашого малюка стануть сильними й вправними. Він навчиться правильно тримати олівець, що необхідно для подальшого навчання.

2. Навички аплікації

Якщо малюк упевнено й точно приклеює шматочки паперу на певні місця, це означає, що в нього є навичка створення аплікації. Зазвичай засвоєння цієї навички відбувається у кілька етапів.

Дитина:

  1. Приклеює і відклеює наліпки.
  2. Приклеює і відклеює папір на ділянки певної форми.
  3. Наносить клей на дрібні деталі й приклеює їх на певні місця.

Завдання у книзі спрямовані на послідовне відпрацювання кожного з трьох етапів. Малюк крок за кроком удосконалюватиме навичку. Процес приклеювання навчить його зосереджуватися й концентруватися на завданні.

3. Форми й розташування предметів у просторі

Під час виконання завдань дитина навчиться співвідносити такі слова, як «круг» і «квадрат», із відповідними формами, склеювати деталі різної форми, приклеювати на аркуш великі та дрібні деталі. Крім того, дитина розвиватиме творчі здібності й вивчить базові композиції.

Як користуватися книгою?

  1. Щоб допомогти дитині, виріжте для неї з книги необхідні деталі.
  2. У перших завданнях дитина вчитиметься приклеювати наліпки. Ви можете завчасно відклеїти ті з них, що їй знадобляться. Крім цього, на деяких аркушах ви маєте вирізати окремі деталі. Не забувайте, що найважливіше у ваших завданнях — весело проводити час із малюком.
  3. Не забувайте хвалити дитину після виконаного завдання.
  4. Не пропускайте коментарів під заголовками «Батькам». У них ми даємо поради, які допоможуть малюкові виконати завдання.
  5. З’ясуйте заздалегідь, скільки сторінок на день має опанувати дитина. Рекомендуємо закінчити завдання, коли дитині вони ще цікаві. Не чекайте, доки малюк втомиться.

Серія «KUMON. Перші кроки» розроблена спеціально для дітлахів від 2 років. Завдання у книгах спрямовані на розвиток дрібної моторики і підготовку руку до письма.

Ваша дитина розфарбовуватиме малюнки, складатиме папір, вирізатиме й робитиме прості аплікації, водночас набуваючи навички, необхідні для її подальшого навчання.

Характеристики
ISBN 978-617-09-3707-0
Автор Тору Кумон
Возраст 2-3 года
Издательство Ранок
Обложка Мягкая
Формат издания 147х210 мм
Язык издания Украинский
Количество страниц 80
Серия KUMON
Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Новинки