Любов до книжок починається з KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Активіті

Навчальний альбом. Я вчуся читати. Склади. Слова. Речення. Оповідання (друга сходинка)В альбом входить понад 200 завдань різних рівнів складності:• Знайди та обведи поєднання приголосної та голосної літер у слові за зразком.Виконуючи ці завдання..
495 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга-тренажер "Я читаю по складах" (перша сходинка)  - це перший найкращий навчальний ігровий тренажер з рухомими елементами, завдяки якому ваша дитина зможе навчитися читати по складах від простих до складних.У ньому ви знайдете наступнi ..
685 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Найкращий розвиваючий набір багаторазових карток пиши та стирай скільки завгодно для дітей від 2х до 5 років включно.В набір входить: 40 двосторонніх багаторазових карток з цікавими та захоплюючими завданнями, за допомогою яких дитина буде: ..
745 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
ТОП набір "Я вчуся читати по складах" (дві книги)Книга-тренажер "Я читаю по складах" (перша сходинка)  - це перший найкращий навчальний ігровий тренажер з рухомими елементами, завдяки якому ваша дитина зможе навчитися читати по складах від ..
1085 грн. 1180 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Новорічний вімельбух: Что спрятано в Лапландии?Книга на русском языкеШукаєте новорічний подарунок? Щиро вітаємо, у вас талант знаходити потрібні предмети! Напевно, ваша дитина так само в цьому хороша. Єдиний спосіб переконатися – взяти книгу та відшу..
195 грн. 255 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Кумон : Ти готовий до школи? Математика. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах.Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти дитина, що ..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Интерактивная тетрадь. Дроби и проценты с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие бывают дроби, где их используют, как их округлять, складывать и вычитать, что такое проценты и как их переводить. Теперь уч..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Вімельбух про день і нічВеликий вімельбух про день і ніч для найменших чомусиків. Малюк зазирне в лiс i дiзнасться, якi тварини активнi вночi, а якi вдень, пройдеться нiчним мiстом i побачить, чим воно iдрiзнясться вiд денного. А ще дитина зможе..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Пазлы. 2в1+ игра Мемо. Волшебный мир ДиснейРазвивающий детский пазл  2в1 + мемо 30-48 элементов и 24 карточки от известного производителя из Польши Trefl – это сразу два красочных пазла для игр, развивающих логику и мелкую моторику, а также знам..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Кумон: Перші кроки. Нумо малювати!KUMON – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Кожна книга є сходинкою для засвоєння певної навички й розрахована на кілька занять. Дитина самостійно виконує ігрові завданн..
265 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Кумон : Учимо числа від 1 до 10KUMON - методика індивідуального розвитку, за якою навчається 4 млн дітей в 49 країнах.Кожна книга стає сходинкою в освоєнні того або іншого навику і розрахована на кілька тижнів занять.Дитина самостійно справляється з ..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Кумон : Ти готовий до школи? Підготовка до письма. Від 4 роківКумон – методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах. Книги «Ти готовий до школи?» допоможуть дитині опанувати базові навички, якими має володіти ..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Гортаючи книжку, малюк зазирне до кiмнат будинкiв, розгляне, чим займаються господарi. Дитина познайомиться з рiзними меблями, одягом, ïжею, побутовою технiкою та iншим приладдям. Малюк зможе вгадувати назви кiмнат, давати iмена мешканцям i хатнiм тв..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Интерактивная тетрадь. Единицы измерения с наклейкамиИнтерактивная тетрадь в игровой форме поможет вашему ребенку узнать, какие единицы измерения существуют (длина, объем, масса, температура и другие) и как их переводить, а также сравнивать объекты м..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Каждому ребенку предстоит столкнуться с такой непростой задачкой, как таблица умножения. Как же помочь ребенку выучить таблицу умножения? Уникальное игровое пособие с играми, задачками на умножение и счет, головоломками, лабиринтами из чисел и н..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Показано з 1 по 15 із 289 (20 сторінок)