Любов до книжок починається з KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Оплата та доставка

Доставка по Україні

Доставка на склад “Нова пошта”

Відправка замовлень у нас щодня, окрім вихідних та святкових днів о 12:00.

Вартість доставки за тарифами Нової Пошти сплачує отримувач самостійно, незалежно від суми замовлення.

Доставка замовлень у пункт самовивозу Нової пошти відбувається протягом 1-3 робочих днів. Перелік відділень, адреса та телефони можна переглянути на сайті «Нова пошта».

НАЙБЛИЖЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Замовлення зберігається безкоштовно у відділенні "Нова Пошта" 5 робочих днів, з урахуванням дати доставки. Після - нараховується додаткова плата за зебеження. Тому, звертаємо Вашу увагу на те, що всі замовлення необхідно забирати вчасно. 

 ВАЖЛИВО!

  • Перевіряйте, будь-ласка, посилку після транспортування одразу при отриманні на пошті у присутності працівника відділення чи кур'єра.

У випадку, якщо книга була пошкоджена, необхідно у присутності відповідального співробітника нової пошти/кур'єра скласти акт огляду та одразу ж повідомити нам по телефону 067-744-43-43

Усі претензії щодо пошкоджених книг в результаті транспортування розглядаються лише за наявності акта огляду.


Умови оплати замовлення: 

- повна оплата на рахунок Приват Банк;

- наложений платіж по мінімальній передплаті 250 грн;

Нагадуємо, що пошта бере комісію за наложений платіж у розмірі 2% від наложеного платежа +20 грн + вартість доставки.


Обмін та повернення товару.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.


У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. 

Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, або їх повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо).


Покупець має право повернути або обміняти браковану книжкову продукції протягом 14 днів з моменту отримання.

Повернення бракованої продукції здійснюється за рахунок Продавця. Продавець здійснює повернення коштів Покупцю, у розмірі вартості повернутої продукції, тільки після отримання Продавцем книжкової продукції з елементами поліграфічного браку протягом 5 робочих днів.


Якщо на момент обміну аналогічний товар відсутній, ви можете: 

- Здійснити обмін товару на аналогічний, як тільки він буде доступний у наявності і надійде у продаж; 

- придбати будь-який інший товар відповідно з перерахунком вартості; 

- Одержати кошти у розмірі вартості повернутого товару.


Для більш детальної інформації щодо обміну або повернення товару вам необхідно звернутися за телефоном 067-744-43-43 / 067-244-43-43 або написати на e-mail: info@kazkovo-book.com.ua із зазначенням причини повернення/обміну.