Любов до книжок починається з KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Новорічні книги

Таємниця Дідуся МорозаКАЗКОВА, НОВОРІЧНА ІСТОРІЯ У ВІРШАХ, яка народилася в УКРАЇНІ!Далеко - делако, де правлять диваІ де навіть влітку панує зимаДідусь проживає в казковій хатиніЖиве він один в загадковій країніУ нього є кіт, трохи дивний, пухнастий..
395 грн. 455 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Інтерактивна енциклопедія Велика новорічна книга (подарункове видання)Книга російською мовою.Розпродаж залишків! Інтерактивна енциклопедія "Велика новорічна книга" - це захоплююча подорож у новорічне свято разом із улюбленими персонажа..
1590 грн. 1850 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга російською мовою.Розпродаж залишків!Розумні колесики. Скоро Новий рік! Це книга з елементами, що рухаються, на кожному розвороті. Це міцні картонні сторінки з безпечними круглими куточками та інтерактивними елементами, які допоможуть розви..
395 грн. 455 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга російською мовою. Розпродаж залишків.Зворушлива історія про маленького мамонтеня, яка мріяла скоріше стати дорослою.Маленька Сніжинка хоче бути такою ж сильною та великою, як мама та тато. Їй дуже хочеться стати дорослою і самою розчищати сніго..
485 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Письмо Деду МорозуКнига «Письмо Деду Морозу» станет отличным подарком для Вашего ребенка!Она расскажет малышу волшебную новогоднюю историю о дружбе, помощи и чудесах. Читая замечательные стихи и рассматривая красочные иллюстрации, он побывает в разли..
395 грн. 475 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Новый год и самый лучший папаРосійською мовою. Залишки«Новий рік і найкращий тато» — зворушлива історія про стосунки тата та його малюків, наповнена чарами і атмосферою Нового року, що наближається.У ведмежій родині підготовка до Нового року йшла пов..
395 грн. 455 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Новорічний вімельбух: Что спрятано в Лапландии?Книга на русском языкеШукаєте новорічний подарунок? Щиро вітаємо, у вас талант знаходити потрібні предмети! Напевно, ваша дитина так само в цьому хороша. Єдиний спосіб переконатися – взяти книгу та відшу..
195 грн. 255 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Панорамная сказка. Щелкунчик и Мышиный король (подарочное издание)«Щелкунчик и Мышиный король» Э.Т.А. Гофмана – всеми любимая рождественская сказка, которая уже многие годы не оставляет читателей равнодушными. Добрая история о настоящей любви, искрен..
3850 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Санта-Клауc у відпустціЩо робить Санта-Клаус після того, як роздасть подарунки? Легендарний фінський письменник Маурі Куннас, який знайомий із самим Сантою, буде вашим провідником до містечка Корватунтурі, де Санта-Клаус і його помічники-ельфи святку..
295 грн. 395 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Різдвяний довідник Санти КнигаЩо робити Санта-Клаусу, якщо його побачить дитина? Як йому облетіти світ за ніч, якщо сантанавігатор вийде з ладу? Ельфи зібрали відповіді на ці та інші питання в абсолютно таємному найновітнішому довіднику Санти. Тут ба..
795 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Санта-Клаус і його ельфиКнига, що стала класичним бестселером у Європі під час різдвяних свят. Кумедна та яскрава історія про Санта Клауса, його помічників та друзів.Де живе Санта-Клаус? Як йому вдається за одну ніч відвідати всіх дітей на Землі? Що ..
295 грн. 395 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір: «Полярний экспресс»1. Багаторазова водна розмальовка «На фермі» 2. Таємниця Дідуся Мороза 3. Вивчаємо кольори, слова та цифри 4. Подарункова коробка Додаткові п..
1710 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір:«Північне сяйво»1. Водна багаторазова розмальовка «У лісі»  2. Загадки з віконечками «Хто там?»  3. 30 перших віршиків  4. Подарункова коробка Додатков..
1310 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір: «Новорічна фея»1. Таємниця Дідуся Мороза  2. Книга з віконечками. Я йду на горщик 3. Багаторазова водна розмальовка «на фермі» 4. Подарункова коробка Додат..
1500 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Авторський, ексклюзивний подарунок:КАЗКОВИЙ, подарунковий набір: «Золота скринька»1. Таємниця дідуся Мороза  2. Найкращий ТАТО в світі 3. Багаторазова водна розмальовка «у лісі»  4. Подарункова коробка Додаткові под..
1590 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Показано з 1 по 15 із 151 (11 сторінок)

Новогодние подарки для детей


Как думаете, когда мы больше всего скупаем с магазинных полок книги? Правильно, на Новый год!

А все потому, что новогодние книги помогают наполнить ваш дом невероятной атмосферой волшебства и сказки. Когда украшена елка, за окошком не спеша падает снежок, а в кружке горячее какао с маршмеллоу и …любимая новогодняя книга, иллюстрации в которой наполняют душу чем-то по истине теплым и праздничным, именно в этот момент мы чувствуем атмосферу настоящего праздника. И как правило все эти книги из детства, а читали нам их наши: мамы, папы, бабушки с дедушки.

Новогодние книги — это новый сказочный мир, где все возможно, где снежинки тают на ладошках, а игрушки на елке умеют разговаривать, и дедушка мороз под елочкой действительно умеет исполнять желания. В комнате вкусно пахнет мандаринами и шоколадом, который также уже поместили в качества украшения на елочку. Поэтому мы считаем, что самые лучшие новогодние подарки для детей — это конечно книги.

В нашем магазине вы сможете купить детские новогодние книги, уникальные и необычные, которые смогут удивить не только ваших детей, но и вас! Они непременно станут любимыми в вашей книжной библиотеке.

У нас вы найдете уникальную подборку только по-настоящему волшебных и необычных книг-лучшие новогодние подарки для детей. Это и музыкальные с любимыми песенками из детства, развивающие новогодние книги на счет, логику и внимание, книги с движущими элементами, новогодние книги с окошками и конечно же с волшебными, красочными иллюстрациями, которые покоряют с первого взгляда.

Для родителей мы предлагаем календари творческих заданий, они помогают создать каждый день декабря волшебным, готовясь к Новому Году вместе с вашим ребенком. Благодаря таким календарям вам будет легко сделать любую, даже самую сложную новогоднюю поделку.

 Пусть ваша подготовка к Новому Году будет наполнена самыми приятными моментами вместе с KAZKOVO. Купить детские новогодние книги – лучший подарок Вашему ребёнку.