Любов до книжок починається з KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Панорамки 3D

Інтерактивна енциклопедія Велика новорічна книга (подарункове видання)Книга російською мовою.Розпродаж залишків! Інтерактивна енциклопедія "Велика новорічна книга" - це захоплююча подорож у новорічне свято разом із улюбленими персонажа..
1590 грн. 1850 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Луна. Интерактивная книга с объемными иллюстрациямиРосійською мовою. ЗалишкиДивовижна книга з об'ємними ілюстраціями розповість та покаже найцікавіші факти про Місяць.Ви побачите, як з'явився Місяць, як він обертається навколо Землі та змінює фази. Д..
2365 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга російською мовою.Розпродаж залишків.Казки-панорамки малюкам (три казки). «У меня зазвонил телефон»Коли малюк просить почитати, потрібно вибирати лише найкращі дитячі книги. У цій книзі зібрані улюблені казки Корнея Чуковського, персон..
745 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книги російською мовою.Розпродаж залишків!Колекція улюблених казок. 6 панорамок-малят у скриньці У чарівній скриньці зібрано 6 улюблених дитячих казок-панорамок невеликого формату, зручного для маленьких ручок. Pop-up елементи та яскраві ілюстра..
585 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Подорож у казку (збірка). Улюблені казки-панорамкиНайулюбленіші добрі казки для малюків: Колобок, Теремок, Ріпка та Курочка Ряба – тепер в одній книзі! Об'ємні ілюстрації та захоплюючі сюжети не залишать байдужими ні малюків, ні їхніх батьків. Доб..
585 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Интерактивная энциклопедия. Анатомия. Все от скелета до мозгаКнига російською мовою.Інтерактивна енциклопедія "Анатомія" - це справжня скарбниця корисних знань про людський організм для вашої дитини.Вона не тільки в простій і доступній формі розповіс..
1965 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
3D Книжки-панорамки. Белоснежка.Книга російською мовою.Зворушлива історія про Білосніжку, яка ховалася від злої мачухи у семи гномів, в адаптації для найменших. Читаючи казку, дитина дізнається, що добро завжди перемагає, а за погані вчинки завжди до..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
POP UP энциклопедия. Анатомия: книжка-панорамкаРосійською мовою. Залишки в уцінціЕнциклопедія "Анатомія" у форматі книжки-панорамки із дивовижними об'ємними ілюстраціями.Рухливі деталі на розворотах книги зроблять вивчення більш захоплюючим.3D розвор..
635 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Книга російською мовою.Розпродаємо залишки.Кожна картинка – справжня декорація з унікальною об'ємною формою та корисною інформацією. Адже це ще й енциклопедія з цікавими фактами про винаходи різних часів, яка так яскраво та наочно познайомить вашу ди..
635 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Панорамная сказка. Щелкунчик и Мышиный король (подарочное издание)«Щелкунчик и Мышиный король» Э.Т.А. Гофмана – всеми любимая рождественская сказка, которая уже многие годы не оставляет читателей равнодушными. Добрая история о настоящей любви, искрен..
3850 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Интерактивная 3D энциклопедия. ДинозаврыКнига російською мовоюІнтерактивна енциклопедія: «Динозаври та інші доісторичні тварини» - це захоплююча подорож доісторичною Землею!Ви зможете прогулятися в давніх тропічних лісах, де познайомитеся зі знаменит..
1965 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Рухомі картинки : Диво-страусеняЦя яскрава книжка  — чудовий подарунок малюкові. Адже в ній є незвичайні рухомі картинки.Страусенятко на них оживає! Воно вилуплюється з яйця, махає крильцями і швидко тікає від лютої левиці.Пограй зі страусенятко..
355 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Рухомі картинки : Диво-зоопаркЦя яскрава книжка великого формату — чудовий подарунок для малюка. Адже в ній є 5 незвичайних 3D картинок. Тварини на них оживають! Слон хитає головою, гордий павич розпускає шикарний хвіст, а черепаха обережно виглядає ..
355 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Интерактивная азбука 3D. Учим буквы. Читаем стихи. ИграемЭто интерактивная энциклопедия с 3D-иллюстрациями и весёлыми стихами. Книга поможет ребенку выучить все буквы алфавита без особого труда. Наличие объемных элементов развивает мелкую моторику и ..
985 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
3D Книжки-панорамки. МауглиКнига російською мовоюУвлекательная история о мальчике Маугли, живущем среди диких зверей и воспитанным волчьей стаей, в пересказе для самых маленьких. Читая сказку, малыш узнает, что такое настоящая дружба и преданность, д..
595 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Показано з 1 по 15 із 64 (5 сторінок)