Любов до книжок починається з KAZKOVO +380 (67) 744 43 43

Навчальні багаторазові картки

Найкращий розвиваючий набір багаторазових карток пиши та стирай скільки завгодно для дітей від 2х до 5 років включно.В набір входить: 40 двосторонніх багаторазових карток з цікавими та захоплюючими завданнями, за допомогою яких дитина буде: ..
745 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Вашому малюкові час вивчати букви, але йому складно всидіти на місці й нудно розглядати звичайні книжки?Отже, цей набір ламінованих карток з буквами абетки саме для нього!Він допоможе швидко вивчити букви й навчитися їх писати. Завдяки маркеру на вод..
345 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Ваша дитина полюбляє ліпити? За допомогою матеріалів цього набору, займаючись улюбленим заняттям, вона зможе вивчити цифри та фігури! Тісто для ліплення дозволяє розвивати дрібну моторику рук дитини. А ламіновані картки, на яких можна багаторазово пи..
295 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Багаторазові прописи. Цифри та числаНабори містять картки з цифрами і числами, цікавими завданнями, яскравими кумедними ілюстраціями. Ламіноване покриття дозволить тренуватися в написанні цифр і чисел – їх можна багато разів писати і стирати, щоразу ..
345 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Вашому малюкові час вивчати букви, але йому складно всидіти на місці й нудно розглядати звичайні книжки? Отже, цей набір ламінованих карток з буквами абетки саме для нього! Він допоможе швидко вивчити букви й навчитися їх писати. Завдяки маркеру на в..
345 грн.
ВІДЕО ОГЛЯД Докладніше
Захоплюючі ігри у подорож - це Найкращий подарунок до Дня Святого Миколая, Нового Року та РіздваЦе набір із 30 багаторазових карток з розвиваючими завданнями для діток від 2- х років і старше, пиши та стирай скільки хочеш!В наборі ви знайдете:&n..
265 грн.
Докладніше
Захоплюючі ігри у подорож для хлопчиківЗахоплюючі ігри у подорож - це Найкращий подарунок для ваших дітокЦе набір із 30 багаторазових карток з розвиваючими завданнями для діток від 2- х років і старше, пиши та стирай скільки хочеш!В наборі ви зн..
245 грн.
Докладніше
Захоплюючі ігри у подорож для дівчатокЗахоплюючі ігри у подорож - це Найкращий подарунок для ваших дітокЦе набір із 30 багаторазових карток з розвиваючими завданнями для діток від 2- х років і старше, пиши та стирай скільки хочеш!В наборі ви зна..
245 грн.
Докладніше
Асборн - карточки.Тренируем внимание и усидчивостьВ набор входит 50 двусторонних многоразовых карточек с методически прорпботанными играми-заданиями для развития таких свойств произвольного внимания ребенка, как устойчивость, концентрация, переключен..
685 грн.
Докладніше
В этом наборе вы найдёте игровые задания и упражнения, которые позволят улучшить память и ускорить работу вашего мозга. Тренировка памяти и внимания позволяет человеку запоминать большой объём информации, работать сразу с несколькими источниками данн..
685 грн.
Докладніше
Набор карточек "Тренируем зрение" создан при поддержке ведущих офтальмологов специально для профилактики утомляемости глаз, улучшения, коррекции, восстановления и разгрузки зрения. В набор входят карточки со зрительной гимнастикой, стереограммам..
685 грн.
Докладніше
Набор из 50 двусторонних многоразовых карточек. Вас ждут задания для подготовки к школе, игры, головоломки, задачки на внимательность, сообразительность, воображение и память, кроссворды, лабиринты и графические пазлы, задания на счёт, чтение, а такж..
685 грн.
Докладніше
Асборн - карточки. Нескучные игры. Пишем и стираемМногоразовые карточки с заданиями пиши и стирай сколько хочешь на развитие:- памяти- внимания- логики- мышления- планирования- скорости реакции- разработке тактики и стратегииВ набор идет маркер на во..
685 грн.
Докладніше
Асборн - карточки. Нескучные игры от простых до сложныхМногоразовые карточки с заданиями пиши и стирай сколько хочешь.Всего в наборе 50 двусторонних ламинированных карточек на развитие:- логики- мышления- памяти- воображения- восприятияРазгодывайте г..
685 грн.
Докладніше
Асборн - карточки. Мои самые первые развивающие карточкиСамые первые развивающие многоразовые карточки с многоразовыми наклейками для детей от 2х лет и старше, благодаря которым ваш ребенок легко, в игровой форме будет развивать:- мелкую моторику- мы..
685 грн.
Докладніше
Показано з 1 по 15 із 35 (3 сторінок)